Suplementy diety
dla sportowców

Suplementy dla sportowców

Moda na rozmaite aktywności sportowe przeżywa współcześnie ogromny rozkwit. Aby ugruntować efekt ćwiczeń, osoby trenujące coraz chętniej sięgają chociażby po odżywki białkowe. Dlatego zapotrzebowanie na wytwarzanie tego rodzaju uzupełnień jadłospisu sukcesywnie wzrasta.

Jako polski producent kontraktowy, w zakresie naszej oferty posiadamy suplementy oraz odżywki dla sportowców. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ich wytwarzania dla szeroko rozumianej branży sport.

Działania na rzecz marki naszych zleceniodawców rozpoczynają się już na skutek bezustannie prowadzonej przez nas analizy rynku. Pozwala nam to trzymać rękę na pulsie innowacyjności oraz iść ręka w rękę z innymi czołowymi producentami.

W pierwszej fazie współpracy naszym celem jest szybkie, ale zarazem rzetelne ocenienie potrzeb kontrahenta. Posiadają już Państwo własną recepturę składu odżywki sportowej do wyprodukowania? A może planują Państwo stworzyć innowacyjną kompozycję suplementu dla sportowców? Wysokiej klasy specjaliści ForestLAB znajdą najlepsze rozwiązania, by zrealizować każdą koncepcję za pomocą naszych nowoczesnych technologii wytwarzania. W razie zapotrzebowania, dysponujemy także gotowymi formułami i z radością podzielimy się naszym know-how.

Po zaakceptowaniu warunków zlecenia uruchamiamy proces produkcji. Przeprowadzana jest ona według najwyższych wymogów Clean Label, czyli „czystej etykiety”. Integralną częścią są oczywiście próby przedprodukcyjne, a finalnie szczegółowa kontrola jakości. Odpowiednie analizy przeprowadza dla nas renomowane laboratorium J. S. Hamilton.

Dokonywana przez nas konfekcja również jest ukierunkowana na najwyższą jakość. Unikalne rozwiązanie opakowaniowe musi być atrakcyjne dla konsumenta, ale zarazem skutecznie zabezpieczyć zawartość, zarówno w trakcie transportu, jak i w ciągu całego czasu przydatności do spożycia.

Na życzenie klienta podejmujemy się stworzenia koncepcji etykiet oraz wzoru opakowania. Mogą Państwo także za naszym pośrednictwem zlecić realizację swojego projektu graficznego współpracującym z ForestLAB drukarniom.

Jeśli planują Państwo założenie lub rozwinięcie swojej marki, prosimy zaufać profesjonalizmowi oraz wieloletniemu doświadczeniu ForestLAB!

Gorąco zapraszamy do współpracy firmy z Radomia i jego okolic. Już od ponad dziesięciu lat odnosimy sukcesy na polu produkcji suplementów diety oraz odżywek sportowych. W czasie tej owocnej dekady nawiązaliśmy trwałe więzi z licznymi kontrahentami, którzy są głęboko usatysfakcjonowani efektami naszej współpracy.