Produkcja

ForestLAB – skuteczny partner w produkcji farmaceutyków

Zamówienie usług produkcyjnych umożliwi Państwu skorzystanie z naszego szerokiego know-how. W efekcie współpracy z ForestLAB, uzyskają Państwo leki o oryginalnej formule, wytworzone w określonej ilości oraz w oczekiwanym terminie bez konieczności zatrudnienia własnych pracowników i posiadania parku technologicznego.

Produkcja kontraktowa jest również doskonałym rozwiązaniem dla każdej firmy farmaceutycznej, w przypadku wystąpienia ograniczeń we własnych mocach przerobowych. Wsparcie kontraktora jest bezcenne, gdy planuje się rozszerzenie asortymentu np. o tabletki lub wyroby medyczne, ale zleceniodawca nie posiada jeszcze w danej dziedzinie wystarczających kompetencji.

Profesjonalny zespół naszych pracowników przeanalizuje potrzeby danej firmy i przedstawi najlepsze pomysły realizacji projektu. Kadra wysoko wykwalifikowanych technologów opracuje recepturę uwzględniającą najnowsze generacje i metody pozyskiwania surowców. Wyroby zostaną poddane testom w niezależnej instytucji oraz rygorystycznej kontroli jakości.

Równocześnie do działań odbywających się na linii produkcyjnej, nasi eksperci od marketingu będą pracować nad brandingiem. Za pośrednictwem sprawdzonych agencji i drukarni stworzymy efektowne graficznie etykiety oraz opakowania. I wreszcie – wesprzemy każde przedsiębiorstwo w dystrybucji towarów w kraju i za granicą dzięki starannie oraz profesjonalnie przeprowadzonej konfekcji.

Angażując ForestLAB, zyskują Państwo zaufanego partnera w biznesie i finalny produkt, odpowiadający oczekiwaniom oraz spełniający najwyższe standardy.