ForestLab

Firma Forest Lab specjalizuje się w produkcji suplementów diety od ponad 11 lat. Przygotowujemy receptury, których głównym założeniem jest bardzo dobra jakość, biodostępność, najnowocześniejsze generacje substancji i holistyczne działanie poparte badaniami. Gromadzimy jedne z najlepszych surowców pozyskiwane z całego świata i zajmujemy się ich przetwarzaniem w gotowe produkty, dzięki procesowi mieszania, kapsułkowania i konfekcjonowania.
Surowce pozyskujemy tylko od zaufanych sprzedawców, mogących pochwalić się wymaganymi przez nas certyfikatami np. non GMO, bez laktozy, 100 % naturalnych czystych wyciągów, potwierdzone klinicznie.

Nasza historia pokazuje, że podejście do suplementów diety z podobnymi wymaganiami jak do leków biorąc pod uwagę jakość surowców, odpowiednią dawkę i działanie poparte badaniami naukowymi skutkuje sukcesami sprzedażowymi i zadowoleniem klientów i środowiska medycznego. Bezpieczne opakowanie w postaci ciemnego grubego szkła i absorber gazów będące zabezpieczeniem formuły przed szkodliwym działaniem zewnętrznym to ostatni z etapów wpływający na dobrą markę naszych preparatów.
Ze względu na wyjątkową specyfikę branży i doświadczenie możemy wyprodukować dla Ciebie kontraktowo suplementy diety w oparciu o wymagania dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i dobrej praktyki higienicznej (GHP).
Specjalizujemy się w wytwarzaniu form suchych i płynnych.