Konfekcjonowanie

Usługi konfekcjonowania

Dzięki konfekcjonowaniu wyroby są finalnie przygotowywane do stanu, w którym trafiają do konsumenta. Działania tego etapu współpracy kontraktowej skupiają się na porcjowaniu oraz spakowaniu produktów w gotowe do odbioru zestawy.

Ściślej rzecz ujmując: konfekcjonowanie polega na sortowaniu, odpowiednim zestawieniu, etykietowaniu i zapakowaniu towarów oraz przygotowaniu przesyłek.
Kompleksowa konfekcja danego towaru posiada swoją specyfikę, zależną od rodzaju produktu oraz sposobu jego dystrybucji. Inaczej przebiega w przypadku leków oraz suplementów diety, niż przykładowo kosmetyków. Te nierzadko łączy się w wielopaki i uzupełnia o ulotki, darmowe próbki czy upominki. Z kolei w obszarze produktów spożywczych szczególnie istotne jest zagwarantowanie odpowiednio długiego czasu ich przydatności do spożycia.

Jako producent posiadający wieloletnie doświadczenie w działaniach na rzecz zleceniodawców, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotny element strategii firm stanowi właśnie ta usługa. Dlatego przywiązujemy wyjątkową wagę do tego etapu produkcji, przeprowadzając konfekcjonowanie z najwyższą starannością.
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, które umożliwia nam pakowanie za pomocą innowacyjnej technologii próżniowej, przedłużającej trwałość oraz aktywność wyrobów. Konfekcja zrealizowana przy użyciu specjalistycznych maszyn przez wykwalifikowany personel, zapewnia szybkość procesu oraz bezpieczeństwo podczas transportu.

Jesteśmy świadomi, że atrakcyjne opakowanie jest niezbędne, aby skutecznie konkurować na dzisiejszym rynku. Dlatego przy współpracy z zaufanymi agencjami reklamowymi oraz drukarniami realizujemy także zlecenia na projekty graficzne etykiet oraz opakowania.
Celem ForestLAB jest wytworzenie produktu, który jakością oraz estetyką pod każdym względem zachwyci naszego kontrahenta oraz jego klientów.